Kúpiť kolobežku – e-shop

Sprievodca výberom
kolobežiek


Kolobežky  >  Kolobežky pre dospelých - zábava aj tvrdý šport

Kolobežky pre dospelých - zábava aj tvrdý šport

Kolobežky už dávno nie sú zábavou len pre malé deti. Jazdí na nich mladí aj dospelí. Kolobeh je aj náročný šport!

Ostatne, rovnako ako každá iná fyzická aktivita.

Kolobežky pre dospelých dobývajú republiku, ale ako sa vyjadril jeden z majiteľov českej továrne na kolobežky, nikdy neporazí bicykle. Na to sú príliš okrajovým športom. Pre kolobežku sa totiž musíte nadchnúť.

Ako vybrať kolobežku pre dospelých?

V prvom rade si odpovedzte, na akom teréne chcete najčastejšie jazdiť. Kolobežky pre dospelých sa hodia na ceste, na nespevnený terén, alebo na zjazdy na horách. Kolobežky s menšími nafukovacími kolesami (do veľkosti 12, prípadne 16 palcov na prednom kolese) sa hodí do mesta, pretože sa s nimi dobre manévruje.

Kolobežka Worker City

Na fotke je kolobežka Worker CITY - vhodná práve do mesta. Väčším rámom, nosnosťou aj možnosťou nastavenia výšky riadítok je určená taktiež pre dospelých.

Skladacie kolobežky pre dospelých - do mesta aj na triky

Samostatnou skupinou sú hliníkové skladacie kolobežky, klasikou je značka JD BUG. Sú vhodné pre rekreačné, ale aj pre závodné, adrenalínove jazdenie.

Na kolobežke pre dospelých môžete vyraziť na cyklotrasy, do lesov aj do skateparkov. Záleží len na vás, čo je vám bližšie, a čo vás bude najviac baviť.

Zdieľajte článokOdporúčame kolobežky


Ďalšie novinky

Náhradné kolieska na kolobežku

Medzi často žiadané príslušenstvo na kolobežky patria aj náhradné kolieska na freestyle kolobežky. Tie sa pri intenzívnom jazdení veľmi rýchlo opotrebujú.

Skladacie kolobežky pre deti i dospelých

Skvelú zábavu zažijete na skladacích kolobežkách. Zvyčajne sa vyrábajú z hliníka, takže sú odolné a pekné na pohľad. Jednoducho ich zložíte a môžete vyraziť do skateparku.

všetky novinky